Word Lid
menu
Word Lid

Home / Nieuws / Multiculturele verrijking gaat verder

Multiculturele verrijking gaat verder
Lokaal @ Vlaams Belang

Na onze boerka's, de Groupe Islamique Combattant Marocain (GICM), artikels in HUMO over het terroristennest aan de Maas, gaza-avonden met Khalid Yasin, ... kortom, na al die staaltjes van multiculturele verrijking mochten we in onze dierbare Eyckerstede dit weekend van een (voor onze gemeente relatief) nieuwe multiculturele zegening genieten: Grootschalige Turkse bruiloften.

Volgens een bericht op de blog van de lokale politie heeft er afgelopen zaterdag op de Koningin-Astridlaan immers zo een heuse groots opgezette Turkse bruiloft plaatsgevonden. Een echte volkstoeloop werd het, zo lezen we in de krant en horen we van diverse getuigen. Ach, u kent het wel vanop tv en in de kranten, maar u kende het waarschijnlijk nog niet van in onze gemeente. De politie kwam er omstreeks een uur of 11 bij om een en ander in goede banen en rustige banen te leiden.

Wij zijn natuurlijk nog de slechtste niet en we wensen de kersverse bruid en bruidegom dan ook veel geluk samen. Maar, tegelijkertijd, vragen we ons toch af of dit nu allemaal bij de toekomst van onze gemeente hoort?