Word Lid
menu
Word Lid

Home / Nieuws / Persmededeling: Moslims uit Maaseik vechten in Syrië

Persmededeling: Moslims uit Maaseik vechten in Syrië
Lokaal @ Vlaams Belang

Persmededeling Vlaams Belang Maaseik-Neeroeteren-Opoeteren.

Moslims uit Maaseik vechten in Syrië.

Lokale Vlaams Belang afdeling waarschuwt al jaren voor toenemende radicalisering!

De Islam is niet compatibel met onze Westerse samenleving. Niet alleen het Vlaams Belang zegt dit al jaren. Ook tal van gerenommeerde auteurs, gaande van Bat Ye'or tot onze eigen Vlaamse Koenraad Elst bevestigen dit. De Islam staat haaks op onze normen en waarden, en is een gevaar voor ons maatschappijmodel. En dat allemaal terwijl Europa zwak geworden door de eigen tolerantie verder slaapt. In Vlaanderen staat alleen het Vlaams Belang op de barricade om datgene te doen wat Islamoloog Hans Janssen in zijn boek Eindstrijd de eerst politieke taak noemt: “Het helder in kaart brengen van de problemen.”

Zwakke burgemeester is mee schuldig!

We hadden in onze gemeente al het GICM (Groupe Islamique Combattant Marocain), kwamen Boerka's tegen op straat en betrapten recent zelfs Boerkini's in het zwembad. De beruchte haatprediker Khalid Yassin bracht al een bezoekje en verleden week nog spotten we op de Van Eycklaan niqaab’s. Vandaag vernemen we dat zelfs zogenaamde 'jongeren' afkomstig uit onze gemeente in Syrië strijden tegen Assad! Kortom, het valt niet langer te ontkennen dat ook in de Eyckerstede de Islamitische radicalisering groeit. Zoiets kan alleen maar gebeuren omdat het beleid het allemaal laat gebeuren. Datgene wat het gemeentebestuur tot nu toe deed, deed ze alleen omwille van de hete adem van het Vlaams Belang.

Vlaams Belang eist maatregelen!

Islamisten die niet alleen in woord, maar ook in daad bewijzen dat ze de wapens durven opnemen vormen zondermeer een risico voor onze samenleving. Wij mogen geen adders aan onze borst koesteren. Het Vlaams Belang zal de volgende gemeenteraad deze problematiek met stip op de agenda plaatsen. Het is reeds lang vijf voor twaalf voorbij. Dit gemeentebestuur moet meer maatregelen treffen!